Jak hodnotí nové kalhotky Ella’s house maminky?

Šijeme dva druhy svrchních kalhotek: obrázkové s fleesovou vnější vrstvou a vnitřkem s pul materiálem; polyesterové bez fleesu s vnitřní pul vrstvou. Jak je hodnotí maminky?

holcici%20mensi.jpg klucici%20mensi.jpg polyester%20mensi.jpg


Marcela, Frýdlant nad Ostravicí, 1 dítě
Ella’s house kalhotky jsou z příjemného materiálu a líbí se nám jejich barevné provedení. Používáme hlavně ty bez fleesu, protože jsou méně objemné.
P1040856.JPG


Petra, Otrokovice, 2 děti
Musím ocenit hlavně polyesterové kalhotky bez fleesu. Mají kapsu na schování plenky. I když obrázky na svrchňáčcích s fleesem jsou také kouzelné. Stejně tak musím vyzdvihnout, a to u obou kalhotek, dvojité gumičky kolem stehýnka. Svrchní kalhotky, které je nemají, pro nás byly katastrofou. Tohle považuju za velké plus.
zmenseno.jpg


Ivana, Brno, 3 děti
S ohledem na štíhlost balení mi více vyhovují kalhotky bez fleesu, ale přesto velmi často sáhnu po těch fleesových, protože se mi velmi líbí obrázek na zadečku. S nastávajícím létem ale nejspíš vyhrají ty bez fleesu, protože jsou méně teplé.
U Ella’s house kalhotek mi vyhovuje rozvržení suchých zipů, které velmi dobře drží a neškrábou na bříšku. To je velký rozdíl a pokrok oproti starým kalhotkám, které jsem měla na první dítě. 
zmenseno2.jpg


Barbora, Brno, 2 děti
Kalhotky Ella’s house padnou dobře na všechny druhy plínek. Upřednostňuji ty bez fleesu, protože mi přijde, že v kalhotkách s fleesem mají děti větší zadečky. 
langovi%20%28pivnickova%291.JPG


Lucie, Humpolec, 1 dítě
Mně více vyhovují kalhotky s fleesem, přijdou mi celkově měkčí a obrázek je perfektní! Vyhovují nám velikostně a hlavně nikde neprotékají, protože mají skvěle řešené gumičky kolem nožiček.

Lucie, Opava, 2 děti
Fleesové jsou podle mého názoru měkčí, líbivější a příjemnější na omak. Přijde mi, že se dají upravit lépe než jiné kalhotky.

Romana, Úpice, 2 děti
Kalhotky jsou dostatečně prostorné i na hodně velkou plínu, což je fajn. Zatím se nijak neopraly, dobře těsní a nepropouští.


Lucie, Valašské Klobouky, 1 dítě
Vyzkoušela jsem několik druhů kalhotek a u Ella‘s house se mi nejvíce líbí, jak jsou ušité. Dobře sedí na tělíčku dítěte, mají perfektně řešené gumičky kolem nožiček. Více mi vyhovují kalhotky bez fleesu. Ty s fleesem a obrázky se mi sice líbí víc, hned po obdržení balíčku jsem z nich byla nadšená, ale podvědomě vždy sáhnu po těch bez nich. Protože v nich mají děti štíhlejší zadeček.
simonikova%202.JPG


Helena, Brno, 5 dětí
Já jednoznačně preferuji kalhotky s fleesem, na omak jsou příjemnější, nepůsobí uměle. Navíc naše dítko dává přednost oblečení s obrázkem! Kromě Ella’s house kalhotek používám ještě vlněné svrchňáčky, ty mi občas protečou. U Ella’sů se mi to nestalo ještě ani jednou. 
IMG_3431%5B1%5D.jpg


Zuzana, Otice, 3 děti
Doma pod kalhoty dávám kalhotky bez fleesu, neb už tak objemný zadek mého syna je ve fleesu ještě větší, ale na zahradu, když začaly teplé dny, jsou fajn ty fleesem. Nemusíte už dávat kraťásky, vypadají hezky. Zatím se mi nestalo, že by protekly kolem nožiček, takže je to taková jistota na noc.
027.JPG

Pleny Ella's house používá také blogerka Žaneta, jejíž blog pravidelně sledujeme. Koukněte také na Přebaluju, kojím, neblbnu.