Doprava od 850 Kč ZDARMA.

Instrukce pro praní

Pokyny k praní

 

Jak by se měly pleny Ella's House PRÁT?

Plenky lze prát při 60 ° C. Nedoporučujeme sušení v sušičce, protože snižuje životnost vašich plen. Vaše pleny můžete zřídkakdy usušit v sušičce pro obnovení a zjemnení tkaniny. Vždy používejte nejnižší teplotu sušení a nejkratší dobu.

Svrchní kalhotky lze prát při 40 ° C, nesušte v sušičce ani v blízkosti radiátorů. Vysušte ho na čerstvém vzduchu. Před praním lze svrchní kalhotky použít několikrát. Buď je znovu použijte  nebo nechte vysušit na čerstvém vzduchu. 

Doporučujeme propláchnout pleny a svrchní kalhotky ve studené vodě bez mycích prostředků, abyste před praním odstranili moč. Poté můžete přidat další oblečení, prací prostředky a prát jako obvykle. Nepřeplňujte pračku, používejte max. 2/3 kapacity. Moderní pračky využívají jen velmi málo vody pro efektivní praní, ale to dobré pro znečištěné pleny, takže pokud máte problém, vyberte možnost pracího programu s vysokou hladinou vody.

Nepoužívejte žádné bělicí prostředky, draslík, změkčovadla tkanin a enzymové produkty, které poškozují tkaninu a zkracují životnost plenek a svrchních kalhotek. Používání ekologických pracích prostředků může dětem pomoci s problémy s pokožkou, chrání přírodu a nepoškozuje látku.

Polyesterové rouno může zhrubnout a stupeň, v jakém k tomu dochází, závisí na praní a sušení a konkrétní výrobě materiálu. Ella's House používá nejkvalitnější rouno, ale nemůžeme tomu úplně zabránit. Pro mycí prostředky s polyesterovým rounem nepoužívejte mýdlo, protože snižuje savost vlákna.

A co předpraní?

Konopný materiál obsahuje přírodní oleje, které se odstraňují praním, což zvyšuje jeho absorpční schopnost. Postačují tři promytí při 40 nebo 60 stupních Celsia pomocí běžného pracího prášku. Přebalujte své dítě častěji, dokud nedosáhnete plného vstřebávání a dokud nepřizpůsobíte nasákavost potřebám vašeho dítěte.

Existují pračky, které nedoporučujeme?

Velmi intenzivní mycí cykly jsou zbytečné a opotřebují vaše pleny rychleji než běžná pračka.

 

A co energie na provoz pračky – jaký má vlyv na životní prostředí?

Dobře, ale kde zastavíš? Jednorázové oblečení pro dítě a zbytek rodiny?

Budou barvy v mém bílém plenkovém mytí? Dojde k zabarvení bílých plen?

Nemělo by. Doporučujeme, abyste 3 předpírky prováděli s podobnými barvami,  poté by neměly být zabarveny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz